BIBLIOTEKA SZKOLNA

strona główna

 
 
 

 Biblioteka w Zespole Szkół z DNJB w Hajnówce

 
 
 
PODZIĘKOWANIA
 

                       PODZIĘKOWANIE

         Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego za wspólnie spędzony czas. Przez okres trzech lat naszej nauki w Liceum byli Państwo naszymi wykładowcami wiedzy. Rozbudzali w nas zainteresowania humanistyczne, pogłębiali naszą wiedzę w dziedzinach nauk ścisłych, kultury i sztuki.

         Przeżyliśmy w szkole najwspanialsze chwile, przeszliśmy otrzęsiny, bawiliśmy się na wspólnych dyskotekach i wycieczkach, uczestniczyliśmy w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, bywaliśmy też...na wagarach.

         Studniówka – do rana, kucie – po nocach, matury ... pisemne, ustne...zdane lepiej lub gorzej... i nastał czas rozstania.

         Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu, za wiedzę, życzliwość, tolerancję, wyrozumiałość, przymrużenie oka na nasze młodzieńcze postawy.

         Życzymy wszystkim dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu osobistym i satysfakcji z pracy zawodowej, porozumienia z młodzieżą.

         Wszystkim, którzy przyjdą po nas, gratulujemy dobrego wyboru szkoły, życzymy, aby byli szczęśliwi i dumni, tak jak my – absolwenci roku 2007, że mogliśmy uczyć się w tej szkole i pod okiem tak doskonałych pedagogów.

Z wyrazami szacunku
i sympatii
absolwenci roku 2007

  27 kwietnia 2007 rok.

   Biblioteka w Zespole Szkół z DNJB w Hajnówce

   KONTAKTY:   

e-mail:   biblioteka_dnjb@poczta.onet.pl